47 Torneo de Sa LLum temporada 2019-2020

5 agosto 2019 | Por | Categoria: -Destacados, Futbol Base, General

 

Calendario y Resultados del 47 Torneo de Sa LLum temporada 2019-2020

.
.

XLVII TORNEIG DE SA LLUM – MONTUÏRI 2019
Equips participants
Femení
Collerense-AT Balears-Son Sardina
Juvenil A
Cide-La Salle-Campos
Juvenil B
Es Pla-Sineu-Algaida-Porto Cristo
Cadet A
Cide-Pla de na Tesa- La Salle -RCD Mallorca
Cadet B
Es Pla-Espanya-San Francesc-Penya Arrabal
Infantil A
Cide-Serverense-RCD Mallorca-La Salle
Infantil B
Es Pla-Penya Arrabal-La Salle-Campos
Aleví A
Es Pla A-Es Pla B-Juventut Mallorca-Constancia
Aleví B
Es Pla A-Es Pla B-Cide-Cala d’or
Benjamí A
Es Pla-Serverense-Cala d’or-La Salle
Benjamí B
Es Pla A-Es Pla B-La Salle-Poblense
Prebenjamí A
Es Pla-Campos-Cala d’or
Prebenjamí B
Es Pla-La Salle.

.

 

Diumenge 4 agost
20:00 Inauguració
21:30 Juvenil A
La Salle-Cide  (3-0)——————————————
Dilluns 5 agost
20:00 Juvenil B
Sineu-Porto Cristo-

—————————————
Dimarts 6 agost
20:00 Juvenil B
Es Pla-Algaida

——————————————
Dimecres 7 agost
DESCANS

———————————————–
Dijous 8 agost
Femení
Collerense-Son Sardina-AT Baleares
19:30 Son Sardina-AT Baleares
20:30 AT Baleares-Collerense
21:30 Son Sardina-Collerense

—————————————————
Divendres 9 agost
19:00 Juvenil B 3r i 4t lloc
21:00 Juvenil A

Campos-Cide

.

.

.

.

 

Dissabte 10 agost

19:00 Juvenil B Final
21:00 Juvenil A
Campos-La Salle

—————————————
Dilluns 26 agost
19:00 Infantil B
Es Pla-Campos
21:00 Cadet B
Es Pla-Espanya

—————————————
Dimarts 27 agost
19:00 Infantil B
La Salle-Penya Arrabal

21:00 Cadet B
San Francesc-Penya Arrabal

————————————–
Dimecres 28 agost
19:00 Triangular Prebenjamí A (dues parts de 10’ cada partit)
Es Pla-Campos-Cala d’or
19:00 Prebenjamí B (quatre parts de 10’)
Es Pla-La Salle
21:00 Cadet A
RCD Mallorca-La Salle

————————————

Dijous 29 agost
Benjamí (dues parts de 12’ cada partit)
18:30 Benjamí A
Es Pla-Cala d’or
18:30 Benjamí B
Es Pla A-La Salle
19:15 Benjamí A
Serverense-La Salle
19:15 Benjamí B
Es Pla B-Poblense
20:00 Benjamí A 3r i 4t lloc
20:00 Benjamí B 3r i 4t lloc
20:45 Benjamí A Final
20:45 Benjamí B Final
21:30 Infantil A
La Salle-Serverense

—————————————————–

 

 

Divendres 30 agost
Aleví (dues parts de 15’ cada partit)
18:45 Aleví A
Es Pla A-Juventut Mallorca
18:45 Aleví B
Es Pla A-Cide
19:30 Aleví A
Es Pla B-Constància
19:30 Aleví B
Es Pla B-Cala d’or
20:15 Aleví A 3r i 4t lloc
20:15 Aleví B 3r i 4t lloc
21:00 Aleví A Final
21:00 Aleví B Final——————————

Dissabte 31 agost
19:00 Infantil A
RCD Mallorca-Cide
21:00 Cadet A
Cide-Pla de na Tesa

————————————-
Diumenge 1 setembre
19:00 Infantil A 3r i 4t lloc
21:00 Infantil A Final

———————————–
Dilluns 2 setembre
19:00 Cadet B 3r i 4t lloc
21:00 Cadet B Final

—————————————–
Dimarts 3 setembre
19:00 Infantil B 3r i 4t lloc
21:00 Infantil B Final

————————————————-
Dimecres 4 setembre
19:00 Cadet A 3r i 4t lloc
21:00 Cadet A Final

.

.

.

.

.

.

 .

 

 

Deje su comentario

  • Mantente informado