LES SELECCIONS BALEARS SUB-16 i SUB-18, A PUNT PER JUGAR A SEGÒVIA
17 marzo 2011 | Por Redacción | Categoria: Convocatorias Selecciones, Fútbol, Fútbol Base
LES SELECCIONS BALEARS SUB-16 i SUB-18, A PUNT PER JUGAR A SEGÒVIA
A partir de divendres dia 18 se disputa a Segòvia la Segona Fase del Campionat d’Espanya de Seleccions Juvenils i Cadets. Els seleccionadors Gaspar Sastre (Cadets) i Jaume Sastre (Juvenils) ja han convocat la llista definitiva de jugadors per viatjar a la ciutat castellana.
A Segovia les dues seleccions de les Illes Balears s’enfrontaran a les de Castilla y León y Melilla a les instal·lacions de la Ciudad Deportiva de «La Albuera».
El Calendari queda així:
Día 18 – Baleares – Castilla y León
Sub-16 a las 10,30 horas (Campo Antonio Prieto)
Sub-18 a las 12,30 horas (Campo La Albuera)
Día 19 – Baleares – Melilla
Sub-16 a las 10,30 horas (Antonio Prieto)
Sub-18 a las 12,30 horas (Antonio Prieto)
Día 20 – Castilla y León – Melilla
Sub-16 a las 10,30 horas (Antonio Prieto)
CONVOCATORIA SUB-18 ILLES BALEARS:
1 DUSTIN M.WOLF-CD. SAN FRANCISCO
2 DAVID MORENO MERCANT -CIDE
3 JUAN CIFRE NAVAS -CD. SAN FRANCISCO
4 JOSÉ A. JANER OLIVES -CE. FERRERIES
5 PERE SANTANDREU ROSSELLÓ -RCD. MALLORCA SAD
6 FRANCISCO GARI SERRA -CD. SAN FRANCISCO
7 LLUIS MARQUÉS BESTARD -CD. SAN FRANCISCO
8 CRISTIAN CRUZ MEDINA -P.E. SANT JORDI
9 MARC. VIDAL PETRUS -CD. MENORCA
10 JOSUA AGUSTINA BREA -P.E. SANT JORDI
11 VICTOR BLASCO LLORENS -CD. MALLORCA SAD
12 SEBASTIÁ SASTRE CATALÁ -RCD. MALLORCA SAD
13 BARTOLOMÉ BARCELÓ RAMIS -RCD. MALLORCA SAD
14 JAUME ALZAMORA PUIGROS -C.D. MANACOR
15 JAVIER GONZALEZ MARTINEZ -JUVENTUD SALLISTA
16 MANUEL J. GRANDONA SANCHEZ -JUVENTUD SALLISTA
17 JUAN JORDAN MORENO -UD. POBLENSE
18 ADRIAN DALMAU VAQUER -CD. SAN FRANCISCO
SELECCIONADOR: JAUME SASTRE POU
AYUDANTE: SEBASTIÁ NADAL PALMER
DELEGADO: JOAN PERELLÓ OLIVER
FISIOTERAPEUTA: MARIA TERESA ARROM PASCUAL
ENCARGADO MATERIAL: RICARD MARTINEZ FUSTER
CONVOCATORIA SUB-16 ILLES BALEARS:
STEVEN GRAHAM MARTINEZ RCD MALLORCA
JUAN C. MURILLO VALENCIA RCD MALLORCA
BRANDON THOMAS LLAMAS RCD MALLORCA
IVAN RUIZ VIDAL RCD MALLORCA
FABRICE OLINGA ESSONO RCD MALLORCA
DAMIÀ SABATER TOUS RTVO MALLORCA
JUNIOR A ROMAN TOMBINI RTVO MALLORCA
GUILLERMO POL CONDE ATCO BALEARES
PAU GUAL AMENGUAL SANT FRANCESC
BARTOLOME BAUZA MAYOL SANT FRANCESC
ANTONIO M TORRES LLOBERA SANT FRANCESC
ALDO ONE ESTEVE UD POBLENSE
MATEU FULLANA PASCUAL CD MANACOR
MARC SERRA SANS CD MANACOR
AGUSTIN MATEOS MOREIRA CF SANT RAFAEL
ELIAS A. ORTIZ CF SANT RAFAEL
LUIS DAVID MARTINEZ RUBIA CD MENORCA
MARC URBINA RUBIO CD MENORCA
SELECCIONADOR: GASPAR SASTRE
FISIO/ATS: ANTONI CAÑELLAS
DELEGADO: JAUME RIERA
ENCARGADO MATERIAL: MARCELO R. BUSTOS
Recuerda si eres entrenador, jugador, directivo de un club o de una federación, o estás relacionado de alguna forma con este maravilloso deporte y te gusta escribir y compartir las novedades y noticias de vuestra actividad deportiva, aquí puedes hacerlo gratuitamente y llegar a toda la comunidad.
deportebalear@gmail.com