III TORNEIG MIQUEL BESTARD DE BENJAMINS I ALEVINS A BUNYOLA

18 septiembre 2015 | Por Redacci√≥n | Categoria: F√ļtbol, F√ļtbol Base, Torneos
.

.

El Torneig ¬ęMiquel Bestard¬Ľ concentra des de dijous els millors equips de Mallorca d’Alevins i Benjamins. A la foto, l’equip amfitri√≥, el Bunyola CF Benjam√≠.

EQUIPS PARTICIPANTS:

ALEVINS: Poblense, Manacor, Bunyola, Mallorca, Calvià, Atl. Balears, Campos i Penya Arrabal.

BENJAMINS: Ciutat de Palma, Bunyola, Constància, Sollerense, Sant Francesc, San Cayetano, Cide i La Salle.
Els Benjamins jugaran els partits classificatòris el dijous a partir de les 18. Els Alevins ho faran divendres.
Les Fases Finals se jugaran dissabte dematí.

FASE FINAL BENJAMINES  (SABADO 19,00 )

 

III TORNEO MIQUEL BESTAR BENJAMINES (FASE FINAL), 1¬ļ PARTIDO
19-09 Campo Hora   Resul.
7-8   SOLLERENSE-CONSTANCIA   10:00
III TORNEO MIQUEL BESTAR BENJAMINES (FASE FINAL), 2¬ļ PARTIDO
19-09- Campo Hora     Resul.
5-6   BUNYOLA-SAN CAYETANO   10:45
III TORNEO MIQUEL BESTAR BENJAMINES (FASE FINAL), 3¬ļ PARTIDO
19-09-(Sábado) Campo Hora   Resul.
3- 4   LA SALLE-SAN FRANCISCO   11:30
III TORNEO MIQUEL BESTAR BENJAMINES (FASE FINAL), 4¬ļ PARTIDO
19-09(Sábado) Campo Hora   Resul.
1 ‚Äst2 ¬† CIDE-SP.CIUTAT.PALMA ¬† 12:15

 

CALENDARI  I RESULTATS:

DIVENDRES 18

CAMPO A

CAMPOS ‚Äď BUNYOLA. (2-1)
18.00

MANACOR ‚Äď MALLORCA. ¬†(0-3)
18.45

BUNYOLA ‚Äď MANACOR. ¬†(0-7)
19.30

MALLORCA ‚Äď CAMPOS. ¬†(8-0)
20.15

CAMPO B

CALVIA ‚Äď BALEARES. (1-4)
18.00

PENYA ARRABAL ‚Äď POBLENSE. (0-2)
18.45

BALEARES ‚Äď PENYA ARRABAL. ¬†(3-0)
19.30

POBLENSE ‚Äď CALVIA. (4-0)
20.15

BENJAMINS (DIJOUS 17)

CAMPO A

BUNYOLA, 6 – SOLLERENSE, 0

CIUTAT DE PALMA, 3 ‚Äď SAN FRANCISCO, 2

SOLLERENSE, 0 ‚Äď CIUTAT DE PALMA, 8

SAN FRANCISCO, 4 – BUNYOLA, 0

CAMPO B 

SAN CAYETANO, 1 – CIDE, 7

CONSTANCIA, 1 ‚Äď LA SALLE, 0

CIDE, 1 – CONSTANCIA, 1

LA SALLE, 4 ‚Äď SAN CAYETANO, 0

ALEVINS  (DIVENDRES 18)

CAMPO A

CAMPOS – BUNYOLA
18.00

MANACOR – MALLORCA
18.45

BUNYOLA – MANACOR
19.30

MALLORCA – CAMPOS
20.15

CAMPO B

CALVIA – BALEARES
18.00

PENYA ARRABAL – POBLENSE
18.45

BALEARES ‚Äď PENYA ARRABAL
19.30

POBLENSE – CALVIA
20.15

Recuerda si eres entrenador, jugador, directivo de un club o de una federación, o estás relacionado de alguna forma con este maravilloso deporte y te gusta escribir y compartir las novedades y noticias de vuestra actividad deportiva, aquí puedes hacerlo gratuitamente y llegar a toda la comunidad.
deportebalear@gmail.com