Llistat de esdeveniments esportius als quals hi participen esportistes del CTEIB durant el cap de setmana del 16 al 17 de gener de 2016.

15 enero 2016 | Por Redacción | Categoria: Otros Deportes, Quien es Quien
Gover Balea

Gover Balea

Llistat de les competicions i esdeveniments esportius als quals hi participen esportistes del Centre de Tecnificació Esportiva de les Illes Balears durant el cap de setmana del 16 al 17 de gener de 2016.

 

Programa de Tecnificació de Bàdminton:

Màster Nacional Sub-17: As Neves (Galícia) (16-17 gener)

Esportistes: Andrea Ib√°√Īez.

 

Programa de Tecnificació de Ciclisme:

Campionat del món de Pista: Hong Kong (15-17 gener)

Esportistes: Xavi Ca√Īellas.

 

Programa deTecnificació de Gimnàstica Artística Femenina:

Concentració tècnica RFEG: CAR Madrid (14-17 gener)

Esportistes: Claudia Colom, Marina Plomer, Cintia Rodríguez.

 

Programa de Tecnificació de Lluita:

Concentració Internacional lliure olímpica: Tiblisi (Georgia) (9-22 gener)

Esportistes: Levan Metreveli, Pablo Diez, Carlos Lomba, Agustí López.

 

Concentració Internacional grecorromana: Belgrado (Serbia) (12-22 gener)

Esportistes: Ismael Navarro.

 

Programa de Tecnificació de Natació per a persones amb discapacitat:

Open Internacional de Tenerife: Adeje (Tenerife) (16 gener)

Esportistes: Nerea Barrientos, Pere Antoni Gomila.

 

Programa de Tecnificació de Rugbi:

Gira preparatòria Campionat d’Espanya: Barcelona i Tarragona (20-21 gener)

Esportistes: Luca Nelles, Josep Miquel Torres, Agust√≠n Arag√≥n, Lucas Berardo, √Ālvaro Costa, Vicen√ß Fontanella, Joan Carles Fontanella, Curtis Fox, Roberto Garc√≠a, Ram√≥n Antonio Gonz√°lez, Pedro Mart√≠n, Rafael Moncada, Joset Alejandro Murillo, Alejandro R. Pi√Īa, Ricardo Rodr√≠guez, √Ālvaro Santostefano, Francisco de As√≠s Thomas, Pau Vidal, Jos√© Joaqu√≠n Gil, Marc Melis.

 

Programa de Tecnificació de Tennis:

Campionat de Mallorca cadet: Club Tennis Llucmajor (16-17 gener)

Esportistes: Pedro Vives, Gerard Escandell, Rodrigo Tom√°s, Rosa Vicens, Isabel Adrover.

 

Campionat de Menorca cadet: Club de Tennis Alaior (16-17 gener)

Esportistes: Cristina Moll.

 

Campionat d’Eivissa i Formentera cadet: S.C.R. Penya Esportiva, Eivissa (16-17 gener)

Esportistes: Pablo Schelcher, Carlos Pinedo.

 

Programa de Tecnificació de Tir amb Arc:

Torneig Internacional tir en sala: Nimes (França) (15-17 gener)

Esportistes:   Luis deFrancisco, Ivan Marí, Adriá Prats,   PabloOrozco, Miriam Alarcón, Alejandro Costa.

 

Programa deTecnificació de Vela:

Concentració classe 470 (prèvia World Cup): Miami

Esportistes: Marina Gallego, F√°tima Reyes.

Recuerda si eres entrenador, jugador, directivo de un club o de una federación, o estás relacionado de alguna forma con este maravilloso deporte y te gusta escribir y compartir las novedades y noticias de vuestra actividad deportiva, aquí puedes hacerlo gratuitamente y llegar a toda la comunidad.
deportebalear@gmail.com