Lista partidos CE Constancia del 13, 14, 15, 16 abril 2017

14 abril 2017 | Por Rafel Gelabert | Categoria: Fútbol Base
.

.

Partits que juguen els equips  del CE Constancia aquests dies excepte Benjamins i Alevins que com sabeu tots participen al nostre torneig Ciutat d’Inca.

 

PARTITS FUTBOL CE CONSTÀNCIA

DIJOUS 13 ABRIL 2017

09:00  Cadete A   Constància – San Francisco

Camp futbol Mateu Cañellas Inca (Copa Mallorca)  2-0

09:30  Pre-Benjamins Constància – Jov. Can Picafort
Camp de futbol de Campanet (Copa Mallorca)  4-0

11:00 Pre-Benjamins  Constància – Murense                                                                                                     Camp de futbol de Campanet (Copa Mallorca)  2-0

12:00  Infantil A   Constància – Ferriolense                                                                          Camp de futbol d’Alcúdia (Copa Mallorca) 1-2

12:15  Cadete A   Constància – Penya Arrabal                                                                      Camp futbol Mateu Cañellas Inca (Copa Mallorca)  1-0

13:30  Juvenil A  Constància A – La Salle A                              Nou Camp d’Inca  (darrer partit de lliga)  2-4

DIVENDRES 14 ABRIL 2017

09:45  Infantil A  Constància – Sta. Catalina At.               Camp de futbol d’Alcúdia (Copa Mallorca) 1-0        

11:15  Infantil A   Liverpool  – Constància                           Camp de futbol d’Alcúdia (Copa Mallorca)  1-3

12:15  Juvenil A  Constància – San Antonio Benageber
Camp de futbol de Port de Pollença (Copa Mallorca)

13:10  Cadete A  València – Constància                              Camp futbol Mateu Cañellas Inca (Copa allorca)

15:00  Infantil B  Constància – Xilvar                                 Camp de futbol de Selva (Torneig Tomeu Martos)

16:30  Infantil B  Sta. Eugània – Constància B                  Camp de futbol de Selva (Torneig Tomeu Martos)

17:15  Infantil C-D  Contància C – Binissalem                   Camp de futbol de Selva (Torneig Tomeu Martos)

16:30  Pre-Benjamins  Poblense – Constància                    Camp de futbol de Campanet (Copa Mallorca)

18:00  Pre-Benjamins  Alcúdia – Constància                     Camp de futbol de Campanet (Copa Mallorca)

18:45  Infantil C-D  Mariense – Constància C                   Camp de futbol de Selva (Torneig Tomeu Martos)

19:45  Juvenil A   Constància – Platges de Can Picafor
Camp de futbol de Port de Pollença (Copa Mallorca)              

20:00  Infantil A  Constància – Dosa                                             Camp de futbol d’Alcúdia (Copa Mallorca)

DISSABTE 15 ABRIL 2017

10:30  Infantil A   Torre Levante – Constància                                Camp de futbol d’Alcúdia (Copa Mallorca)

10:40  Veterans   Constància – Poblense  i  Xilvar – Llosetense
Camp de futbol de Selva (Torneig Tomeu Martos)

11:30  Cadete A  Constància – Santa Gertrudis             Camp futbol Mateu Cañellas Inca (Copa Mallorca) 

12:00  Veterans  3r/4t lloc i  1r/2n lloc                           Camp de futbol de Selva (Torneig Tomeu Martos)

12:00  Juvenil A  Constància – Llubí                             Camp de futbol de Port de Pollença (Copa Mallorca)

Semifinals i Finals Torneig Tomeu Martos (Selva)

DIUMENGE 16 ABRIL 2017

Semifinals i Finals Copa Mallorca (Sa Pobla)

Recuerda si eres entrenador, jugador, directivo de un club o de una federación, o estás relacionado de alguna forma con este maravilloso deporte y te gusta escribir y compartir las novedades y noticias de vuestra actividad deportiva, aquí puedes hacerlo gratuitamente y llegar a toda la comunidad.
deportebalear@gmail.com