CLOENDA BASQUET 27 DE MAIG LLUCMAJOR HORA DE CONVOCATÒRIA EQUIPS: 9:30h

26 mayo 2017 | Por Rafel Gelabert | Categoria: Baloncesto

mmm

 

PSICO ‚Äď BASQUET

Normativa de la jornada:

De 10:15h a 11:15h es faran jocs adaptats al b√°squet. Els nins aniran mesclats.

– Circuit

– Tirs lliures

– Jocs adaptats (aranya, mocador)

– Jocs de relleus

– Jocs cooperatius

De 11:15h a 11:30h. Berenar.

De 11:30h a 12:30h es faran partits 3×3. Cada nin, anir√† amb el seu equip.

*Els entrenadors de la categoria de psicobasquet, acompanyaran als nins durant la realització de les estacions i dels partidets.

INICIACI√ď

Normativa de la jornada:

– Els equips han de ser al poliesportiu a les 9:30h.

– Partits 5 vs 5.

РEls partits es jugaran a 2 parts de 10’ amb descans de 1’.

РEls canvis són lliures.

РNo hi haurà temps mort ni marcador.

 

РEls equips han d’estar preparats 5 minuts abans de que comenci el seu partit.

РDurant els descansos, es podrà anar a la zona de recollida del berenar i demanar información si és necessari.

РL’equip que arribi tard a un partit, es jugarà amb el temps restant.

– √Čs una jornada l√ļdica, els nins v√©nen a pasar-s‚Äôho b√©.

РA les 12:30h, es farà l’entrega de medalles i obsequis al pavelló de la categoría de iniciació.

PRE MINIS (BENJAMINS)

Normativa de la jornada:

– Els equips han de ser al poliesportiu a les 9:30h.

– Partits 5 vs 5.

РEls partits es jugaran a 4 parts de 10’ amb descans de 1’.

РEls canvis són lliures.

РNo hi haurà temps mort ni marcador.

РEls equips han d’estar preparats 5 minuts abans de que comenci el seu partit.

РDurant els descansos, es podrà anar a la carpa que hi haurà habilitada per recollir el berenar i demanar información si és necessari.

РL’equip que arribi tard a un partit, es jugarà amb el temps restant.

– √Čs una jornada l√ļdica, els nins venen a pasar-s‚Äôho b√©.

– A les 12:30h, es far√† l‚Äôentrega de medalles i obsequis al PAVELL√ď 1.

 

PAVELL√ď 1
INICAICI√ď PRE MINI (BENJAM√ć)
HORARI INICIACI√ď PISTA 1 PISTA 2 PISTA 3 HORARI PRE MINI (BENJAM√ć)
10.00 – 10.30 CB SA POBLA A – CB MANACOR A CIUTAT D’INCA B – CB SINEU B CB ZONA 5 – CB PIUS XII 10.00 – 10.45
10.30 – 11.00 CIUTAT D’INCA A – CB SINEU A CB SA POBLA B – CB MANACOR B CB PIUS XII – CB LA VILA 10.45 – 11.30
11.00 – 11.30 CB JOVENTUT LLUCMAJOR A – CB SA POBLA A CB JOAN CAP√ď B – CIUTAT D’INCA B CB LA VILA – CB ZONA 5 11.30 – 12.15
11.30 – 12.00 CB MANACOR A – CIUTAT D’INCA A CB SINEU B – CB SA POBLA B
12.00 – 12.30 CB SINEU A – CB JOVENTUT LLUMAJOR A CB MANACOR B – CB JOAN CAPO B
PAVELL√ď 2
INICIACI√ď ¬†
HORARI INICAICI√ď PISTA 1 PISTA 2 PISTA 3
10.00 – 10.30 CB SA POBLA C – CIUTAT D’INCA C CEB SANT SALVADOR – CB JOAN CAPO A PSICOBASQUET
10.30 – 11.00 CB MONTUIRI – CB JOVENTUT LLUCMAJOR B CB LA VILA – CB ESPORLES
11.00 – 11.30 CB SA POBLA C – CB MONTUIRI CEB SANT SALVADOR – CB LA VILA
11.30 – 12.00 CIUTAT D’INCA C – CB JOVENTUT LLUCMAJOR B CB JOAN CAPO A – CB ESPORLES

 

CLOENDA PATINATGE JEE SANTA PONSA 28 DE MAIG DE 2017

ENTITAT BALL
1.        CP SANTA PONSA CHENOA
1.        CP BISBE VERGER PHARREL WILLIAMS РDESPICABLE
1.        CP LEVANTE SHAPE OF YOU
1.        CP PATRONATO FROZEN
1.        CP SENCELLES SHAKE IT OFF
1.        CALONGE VIVA I WILL SURVIVE
1.        CP SANTA PONSA MEGHAN TRAINOR
1.¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬† CP BISBE VERGER TAYLOR SWYFT ‚Äď SHAKE IT OFF
1.        CP LEVANTE GREASE
1.        CP PATRONATO LEVINA
1.        CP SENCELLES VIAJE DE ARLO
1.        CP SANTA PONSA SIA
1.¬†¬†¬†¬†¬†¬†¬† CP BISBE VERGER MEGHAN TRAINOR ‚Äď LIPS ARE MOVIN
1.        CP LEVANTE MEGHAN TRAINOR
1.        CP SANTA PONSA THE GREATEST
MACROGRUP
1.        CP SANTA PONSA CAN’T STOP THE FEELING!

 

GRACIAS A TOTS  PER PARTICIPAR

 

Recuerda si eres entrenador, jugador, directivo de un club o de una federación, o estás relacionado de alguna forma con este maravilloso deporte y te gusta escribir y compartir las novedades y noticias de vuestra actividad deportiva, aquí puedes hacerlo gratuitamente y llegar a toda la comunidad.
deportebalear@gmail.com