CCE SANT LLUÍS. Comunicat oficial de condol

2 agosto 2017 | Por Redacción | Categoria: defunciones, Fútbol

CondolenciasEl CCE Sant Lluís, en nom de tots els seus socis, jugadors i seguidors vol donar el seu més sentit condol a la família i amics de Santiago Pons Cardona, per la mort de qui va ser un dels fundadors de la nostra Entitat aixi com el soci numero 1 del CCE Sant Lluis. En Tiago es Mestre, com era conegut, era una dels grans jugadors e impulsors del Joc de La Bolla, aixi com un gran enamorat del basquet del qual era un fer-me seguidor.

El nostre club vol unir-se, en aquests moments de dolor, a la seva família, els seus amics i a tots els que van ser els seus companys.

Descansi en pau

Foto-Alberto-Bravo-Fotografia

Foto-Alberto-Bravo-Fotografia

Recuerda si eres entrenador, jugador, directivo de un club o de una federación, o estás relacionado de alguna forma con este maravilloso deporte y te gusta escribir y compartir las novedades y noticias de vuestra actividad deportiva, aquí puedes hacerlo gratuitamente y llegar a toda la comunidad.
deportebalear@gmail.com