Premis esports IB

23 diciembre 2018 | Por Redacción | Categoria: Otros Deportes, Presentaciones
Premis esports IB

Premis esports IB

Enhorabona als premiats:

— Posam valors a l’esport: Ramón Viñals Bastidas (ciclisme) (Eivissa)
— Promesa masculina: Nicolau Mir Rosselló (gimnàstica artística)
— Promesa femenina: María Perelló Mora (vela)
— Millor esportista femenina: Patricia Guijarro Gutiérrez (fútbol)
— Millor esportista masculí: Mario Mola Díaz (triatló)
— Millor esportista d’esport adaptat masculí: Joan Reinoso Figuerola (paraciclisme)
— Millor esportista d’esports adaptat femení: Nerea Barrientos Arrom (natació)
— Millor equip femení: Club Xelska (gimnàstica)
— Millor equip masculí: Espanya HC (hoquei línia)
— Millor tècnic: Pedro Mir Homar(gimnàstica)
— Millor tècnica: Bàrbara Llull Alcina (bàsquet)
— Premi honorífic: Miguel Ángel Milla Fernández (trajectòria esportiva) (Menorca)

Les mencions al mèrit esportiu són les següents:

— Toni Antoni Roig Serra(trajectòria esportiva) (Eivissa)
— Joan Mir Mayrata (motociclisme)
— Enric Mas Nicolau(ciclisme)
— Tita Llorens Bagur (natació) (Menorca)
— Reial Club Nàutic de Palma (vela)
— Catalina Corró Lorente (natació)

Felicidades a los ganadores:

– ponemos valores en el deporte: Ramón Viñals Bastidas (ciclismo) (Ibiza)
– Promesa masculina: Nicolau Mir Rosselló (Gimnasia artística)
– promesa femenina: María Perelló Mora (vela)
– mejor deportista femenino: Patricia Guijarro Gutiérrez (fútbol)
– mejor deportista masculino: Mario Rocks Diaz (Triatlón)
– mejor deporte deportista adaptado masculino: Joan Reinoso Figuerola (paraciclisme)
– mejor deportista de deportes adaptados a la mujer: Nerea Barrientos Arom (natación)
– mejor equipo femenino: Club Xelska (Gimnasia)
– mejor equipo masculino: España HC (línea de hockey)
– Mejor Técnico: Pedro Mir Homar (Gimnasia)
– la mejor técnica: Barbara Llull Alcina (Baloncesto)
– Premio Honorario: Miguel Angel Mile Fernández (carrera deportiva) (Menorca)

Las menciones para el mérito deportivo son las siguientes:

– Toni Antoni Roig Serra (trayectoria deportiva) (Ibiza)
– Joan Mir Mayrata (Motociclismo)
– Enric Mas Nicolau (ciclismo)
– Tita Llorens Bagur (natación) (Menorca)
– Royal Yacht Club De Palma (vela)
– Catalina Corró Lorente (natación)