CICLISMO. Campeonato baleares fondo en carretera Open I Master

9 agosto 2021 | Por Redacción | Categoria: Ciclismo

 

Classificació : CAMPEONAT BALEARS FONDO EN CARRETERA OPEN I MASTER

Lloc de celebració : SANTA MARGALIDA Data                   : 08/08/20

Classe de la prova :

Distancia          : 99    Kms – Promig    : 40.01 Kms/h.

Cls    Dor Cognom,Nom         Categ Club-Publicitat                       Temps    Diferencia

1 192 LLANERAS,PAU SUB23 URBASA CLUB CICLISTA/CAJA RURAL – SEGURO 02:28:28  
2 266 HORNUSS,AURELIEN MA-30 INDEPENDIENTE/INDEPENDIENTE 02:28:37 9 seg.
3 277 BATLE,JOAN MA-30 CC SA POBLA/CC SA POBLA 02:28:39 11 seg.
4 281 MUÑOZ,MIGUEL ANGEL MA-30 LA VILETA C.C./LA VILETA C.C. 02:28:49 21 seg.
5 694 BORRAS,LUIS ELITE INDEPENDIENTE/INDEPENDIENTE 02:29:06 38 seg.
6 183 CASASNOVAS,PERE ELITE DEFENSORA SOLLERENSE/DEFENSORA SOLLERENS 02:29:06 38 seg.
7 64 LEDESMA,ROBERTO SUB23 ES PORT GRUP ESPORTIU/ES PORT GRUP ESPOR 02:29:06 38 seg.
8 721 MARTINEZ,AGUSTIN MA-30 CDC MANACORI/CDC MANACORI 02:29:12 44 seg.
9 60 DOLS,MARC JUNIO SAX CC/GIMENEZ GANGA-CHERUBINI-P 02:29:14 46 seg.
10 179 CAMPOY,CARLES SUB23 CARTAGENA C.C./CARTAGENA-PATATAS PIJO-ES 02:29:39 1:11 min.
11 52 RIERA,JOAN ALBERT SUB23 BERANGO T.E./BAQUE TEAM 02:29:46 1:18 min.
12 169 GAMUNDI,MATEU SUB23 SPORTY+/ARABAY TEAM 02:29:46 1:18 min.
13 497 CARRIO,MIQUEL ELITE TARONGERS CC/ELECTRO HIPER EUROPA RIST 02:31:59 3:31 min.
14 125 SAGRADO,ALVARO SUB23 ESTABLIMENTS PENYA CICLIS/CYCLING PLANET 02:32:08 3:40 min.
15 196 BALLESTER,ANTONIO ELITE SPORTY+/ARABAY TEAM 02:32:22 3:54 min.
16 78 BENNASSAR,FRANCESC JUNIO ALBERTO CONTADOR C.D.C./KOMETA XSTRA CYC 02:32:22 3:54 min.
17 350 MIRALLES,MARC JUNIO SANTA MARGALIDA/SANTA MARGALIDA 02:32:22 3:54 min.
18 134 POU,JOAN ANTONI JUNIO AEL TXIRRINDULARI CC/SYA MOTOR-FORD-RESP 02:32:22 3:54 min.
19 488 MASCARO,ANGEL JUNIO BICICLETAS SANCHIS CC/TEIKA-GSPORT-BICIS 02:32:22 3:54 min.
20 135 AMENGUAL,SERGI JUNIO SAX CC/GIMENEZ GANGA-CHERUBINI-P 02:32:22 3:54 min.
21 31 TEJERO,FRANCISCO JUNIO SAX CC/GIMENEZ GANGA-CHERUBINI-P 02:32:22 3:54 min.
22 140 VICENC,JAUME JUNIO AEL TXIRRINDULARI CC/SYA MOTOR-FORD-RESP 02:32:22 3:54 min.
23 239 MARIN,JUAN MA-30 LA VILETA C.C./LA VILETA C.C. 02:32:22 3:54 min.
24 527 ROIG,MIQUEL SUB23 SPORTY+/ARABAY TEAM 02:32:22 3:54 min.
25 382 MOUZO,JOSE ANTONIO JUNIO ANTONI GELABERT PENYA CIC/ANTONI GELABER 02:32:22 3:54 min.
26 446 PLOMER,SEBASTIA SUB23 SPORTY+/ARABAY TEAM 02:32:22 3:54 min.
27 120 MALONDRA,JAUME ELITE MANCOR DE LA VALL CLUB CI/MANCOR DE LA V 02:32:22 3:54 min.
28 12 RIERA,MIGUEL JUNIO VICENC REYNES C.C./VICENC REYNES C.C. 02:32:22 3:54 min.
29 383 SAENZ,HARAN SUB23 SPORTY+/ARABAY TEAM 02:32:22 3:54 min.
30 406 LLULL,SERGIO JUNIO CARTAGENA C.C./CARTAGENA-PATATAS PIJO-ES 02:32:22 3:54 min.
31 407 FEMENIA,MATEU JUNIO AEL TXIRRINDULARI CC/SYA MOTOR-FORD-RESP 02:32:22 3:54 min.
32 131 CARDONA,JAVIER ELITE INDEPENDIENTE/INDEPENDIENTE 02:32:22 3:54 min.
33 534 GELABERT,SEBASTIA ELITE ANTONI GELABERT PENYA CIC/ANTONI GELABER 02:32:22 3:54 min.
34 154 PEREZ,YESSICA F-ELI VIWO HOTELS TEAM/VIWO HOTELS TEAM 02:32:22 3:54 min.
35 550 CHAVES,RODRIGO ELITE SINEU AGRUPACION CICLISTA/SINEU AGRUPACI 02:32:40 4:12 min.
36 429 VANRELL,JAVIER ELITE CC SA POBLA/CC SA POBLA 02:33:47 5:19 min.
37 210 AMENGUAL,SEBASTIA SUB23 SPORTY+/ARABAY TEAM 02:34:21 5:53 min.
38 639 MARTINEZ,GONZALO EMM MA-30 POLLENCA CLUB CICLISTA/POLLENCA CLUB CIC 02:34:21 5:53 min.
39 321 ASTORGA,MIGUEL ELITE INDEPENDIENTE/INDEPENDIENTE 02:34:21 5:53 min.
40 464 FERRIOL,LLORENC ELITE SINEU AGRUPACION CICLISTA/SINEU AGRUPACI 02:34:21 5:53 min.
41 176 GORNALS,FRANCESC XAV ELITE INDEPENDIENTE/INDEPENDIENTE 02:34:21 5:53 min.
42 101 ROSSELLO,MIQUEL MA-30 PLA DE MALLORCA CLUB CICL/PLA DE MALLORC 02:34:27 5:59 min.
43 72 GARAU,MARINA F-JUN IURRETAKO GALLANDA TX. KL/CAF TURNKEY E 02:34:31 6:03 min.
44 13 DURAN,JAUME JUNIO VICENC REYNES C.C./VICENC REYNES C.C. 02:34:44 6:16 min.
45 402 GONZALEZ,JAIME ALBER MA-30 CC SA POBLA/CC SA POBLA 02:34:52 6:24 min.
46 436 DIMITROV,GALIN MA-30 ARENAL CLUB CICLISTA/PABISA HOTELS CYCLI 02:34:52 6:24 min.
47 714 GAMON,ANDER MA-30 BICIMETRICS CLUB/QROMIA 02:34:52 6:24 min.
48 173 MORCILLO,ABEL ELITE LA CRUZ DEL GATO C.C./LA CRUZ DEL GATO C 02:34:52 6:24 min.
49 647 MARTI,RUBEN SUB23 ANTONI GELABERT PENYA CIC/ANTONI GELABER 02:35:03 6:35 min.
50 339 CALVO,MIQUEL JUNIO SANTA MARGALIDA/SANTA MARGALIDA 02:35:07 6:39 min.
51 282 BONED,MARC JUNIO MASTER TEAM CLUB ESPORTIU/MASTER TEAM CL 02:35:36 7:08 min.
52 84 LOPEZ,MARGARITA F-ELI NANI CYCLING VZW/WAASLAND SECURITY-WASE 02:35:58 7:30 min.
53 126 IBAÑEZ,JOSE ALBERTO MA-30 ANTONI GELABERT PENYA CIC/ANTONI GELABER 02:36:14 7:46 min.
54 576 LOPEZ,CARLOS MA-30 FELANITX CLUB CICLISTA/FELANITX CLUB CIC 02:36:14 7:46 min.
55 269 MESTRE,JAUME MA-30 INDEPENDIENTE/INDEPENDIENTE 02:36:59 8:31 min.
56 11 TAULER,NURIA F-JUN DSTREL CYCLING TEAM CC/HYUNDAI KORYO CAR 02:41:52 13:24 min.
57 211 CAPELLA,MARGALIDA F-JUN ERMITAGAÑA CLUB CICLISTA/NAFARROA-ERMITA 02:41:52 13:24 min.
58 170 MARTINEZ,JULIA F-S23 BAIX TER CLUB CICLISTA/BAIX TER CLUB CIC 02:41:52 13:24 min.
59 47 ROSSELLO,MARIA F-JUN IURRETAKO GALLANDA TX. KL/CAF TURNKEY E 02:41:52 13:24 min.

 

Corredors classificats : 59

 

Classificació de : JUNIORS

 

1 60 DOLS,MARC JUNIO SAX CC/GIMENEZ GANGA-CHERUBINI-P 02:29:14   seg.
2 78 BENNASSAR,FRANCESC JUNIO ALBERTO CONTADOR C.D.C./KOMETA XSTRA CYC 02:32:22 3:08 min.
3 350 MIRALLES,MARC JUNIO SANTA MARGALIDA/SANTA MARGALIDA 02:32:22 3:08 min.
4 134 POU,JOAN ANTONI JUNIO AEL TXIRRINDULARI CC/SYA MOTOR-FORD-RESP 02:32:22 3:08 min.
5 488 MASCARO,ANGEL JUNIO BICICLETAS SANCHIS CC/TEIKA-GSPORT-BICIS 02:32:22 3:08 min.
6 135 AMENGUAL,SERGI JUNIO SAX CC/GIMENEZ GANGA-CHERUBINI-P 02:32:22 3:08 min.
7 31 TEJERO,FRANCISCO JUNIO SAX CC/GIMENEZ GANGA-CHERUBINI-P 02:32:22 3:08 min.
8 140 VICENC,JAUME JUNIO AEL TXIRRINDULARI CC/SYA MOTOR-FORD-RESP 02:32:22 3:08 min.
9 382 MOUZO,JOSE ANTONIO JUNIO ANTONI GELABERT PENYA CIC/ANTONI GELABER 02:32:22 3:08 min.
10 12 RIERA,MIGUEL JUNIO VICENC REYNES C.C./VICENC REYNES C.C. 02:32:22 3:08 min.
11 406 LLULL,SERGIO JUNIO CARTAGENA C.C./CARTAGENA-PATATAS PIJO-ES 02:32:22 3:08 min.
12 407 FEMENIA,MATEU JUNIO AEL TXIRRINDULARI CC/SYA MOTOR-FORD-RESP 02:32:22 3:08 min.
13 13 DURAN,JAUME JUNIO VICENC REYNES C.C./VICENC REYNES C.C. 02:34:44 5:30 min.
14 339 CALVO,MIQUEL JUNIO SANTA MARGALIDA/SANTA MARGALIDA 02:35:07 5:53 min.
15 282 BONED,MARC JUNIO MASTER TEAM CLUB ESPORTIU/MASTER TEAM CL 02:35:36 6:22 min.

 

Classificació de : SUB23

 

1 192 LLANERAS,PAU SUB23 URBASA CLUB CICLISTA/CAJA RURAL – SEGURO 02:28:28  
2 64 LEDESMA,ROBERTO SUB23 ES PORT GRUP ESPORTIU/ES PORT GRUP ESPOR 02:29:06 38 seg.
3 179 CAMPOY,CARLES SUB23 CARTAGENA C.C./CARTAGENA-PATATAS PIJO-ES 02:29:39 1:11 min.
4 52 RIERA,JOAN ALBERT SUB23 BERANGO T.E./BAQUE TEAM 02:29:46 1:18 min.
5 169 GAMUNDI,MATEU SUB23 SPORTY+/ARABAY TEAM 02:29:46 1:18 min.
6 125 SAGRADO,ALVARO SUB23 ESTABLIMENTS PENYA CICLIS/CYCLING PLANET 02:32:08 3:40 min.
7 527 ROIG,MIQUEL SUB23 SPORTY+/ARABAY TEAM 02:32:22 3:54 min.
8 446 PLOMER,SEBASTIA SUB23 SPORTY+/ARABAY TEAM 02:32:22 3:54 min.
9 383 SAENZ,HARAN SUB23 SPORTY+/ARABAY TEAM 02:32:22 3:54 min.
10 210 AMENGUAL,SEBASTIA SUB23 SPORTY+/ARABAY TEAM 02:34:21 5:53 min.
11 647 MARTI,RUBEN SUB23 ANTONI GELABERT PENYA CIC/ANTONI GELABER 02:35:03 6:35 min.

 

Classificació de : ELITES

 

1 694 BORRAS,LUIS ELITE INDEPENDIENTE/INDEPENDIENTE 02:29:06   seg.
2 183 CASASNOVAS,PERE ELITE DEFENSORA SOLLERENSE/DEFENSORA SOLLERENS 02:29:06   mt.
3 497 CARRIO,MIQUEL ELITE TARONGERS CC/ELECTRO HIPER EUROPA RIST 02:31:59 2:53 min.
4 196 BALLESTER,ANTONIO ELITE SPORTY+/ARABAY TEAM 02:32:22 3:16 min.
5 120 MALONDRA,JAUME ELITE MANCOR DE LA VALL CLUB CI/MANCOR DE LA V 02:32:22 3:16 min.
6 131 CARDONA,JAVIER ELITE INDEPENDIENTE/INDEPENDIENTE 02:32:22 3:16 min.
7 534 GELABERT,SEBASTIA ELITE ANTONI GELABERT PENYA CIC/ANTONI GELABER 02:32:22 3:16 min.
8 550 CHAVES,RODRIGO ELITE SINEU AGRUPACION CICLISTA/SINEU AGRUPACI 02:32:40 3:34 min.
9 429 VANRELL,JAVIER ELITE CC SA POBLA/CC SA POBLA 02:33:47 4:41 min.
10 321 ASTORGA,MIGUEL ELITE INDEPENDIENTE/INDEPENDIENTE 02:34:21 5:15 min.
11 464 FERRIOL,LLORENC ELITE SINEU AGRUPACION CICLISTA/SINEU AGRUPACI 02:34:21 5:15 min.
12 176 GORNALS,FRANCESC XAV ELITE INDEPENDIENTE/INDEPENDIENTE 02:34:21 5:15 min.
13 173 MORCILLO,ABEL ELITE LA CRUZ DEL GATO C.C./LA CRUZ DEL GATO C 02:34:52 5:46 min.

 

Classificació de : MASTERS-30

 

1 266 HORNUSS,AURELIEN MA-30 INDEPENDIENTE/INDEPENDIENTE 02:28:37   seg.
2 277 BATLE,JOAN MA-30 CC SA POBLA/CC SA POBLA 02:28:39 2 seg.
3 281 MUÑOZ,MIGUEL ANGEL MA-30 LA VILETA C.C./LA VILETA C.C. 02:28:49 12 seg.
4 721 MARTINEZ,AGUSTIN MA-30 CDC MANACORI/CDC MANACORI 02:29:12 35 seg.
5 239 MARIN,JUAN MA-30 LA VILETA C.C./LA VILETA C.C. 02:32:22 3:45 min.
6 639 MARTINEZ,GONZALO EMM MA-30 POLLENCA CLUB CICLISTA/POLLENCA CLUB CIC 02:34:21 5:44 min.
7 101 ROSSELLO,MIQUEL MA-30 PLA DE MALLORCA CLUB CICL/PLA DE MALLORC 02:34:27 5:50 min.
8 402 GONZALEZ,JAIME ALBER MA-30 CC SA POBLA/CC SA POBLA 02:34:52 6:15 min.
9 436 DIMITROV,GALIN MA-30 ARENAL CLUB CICLISTA/PABISA HOTELS CYCLI 02:34:52 6:15 min.
10 714 GAMON,ANDER MA-30 BICIMETRICS CLUB/QROMIA 02:34:52 6:15 min.
11 126 IBAÑEZ,JOSE ALBERTO MA-30 ANTONI GELABERT PENYA CIC/ANTONI GELABER 02:36:14 7:37 min.
12 576 LOPEZ,CARLOS MA-30 FELANITX CLUB CICLISTA/FELANITX CLUB CIC 02:36:14 7:37 min.
13 269 MESTRE,JAUME MA-30 INDEPENDIENTE/INDEPENDIENTE 02:36:59 8:22 min.

 

Classificació de : FEMINAS

 

1    154 PEREZ,YESSICA F-ELI VIWO HOTELS TEAM/VIWO HOTELS TEAM 02:32:22   min.
2     72 GARAU,MARINA F-JUN IURRETAKO GALLANDA TX. KL/CAF TURNKEY E 02:34:31 2:09 min.
3     84 LOPEZ,MARGARITA F-ELI NANI CYCLING VZW/WAASLAND SECURITY-WASE 02:35:58 3:36 min.
4     11 TAULER,NURIA F-JUN DSTREL CYCLING TEAM CC/HYUNDAI KORYO CAR 02:41:52 9:30 min.
5    211 CAPELLA,MARGALIDA F-JUN ERMITAGAÑA CLUB CICLISTA/NAFARROA-ERMITA 02:41:52 9:30 min.
6    170 MARTINEZ,JULIA F-S23 BAIX TER CLUB CICLISTA/BAIX TER CLUB CIC 02:41:52 9:30 min.
7     47 ROSSELLO,MARIA F-JUN IURRETAKO GALLANDA TX. KL/CAF TURNKEY E 02:41:52 9:30 min.